Stresi është beqar, por e ka ndarë mendjen sesa fëmijë do!

Reperi Stresi është në qendër të mediave rozë për shkak të lidhjeve të tij dhe për aludimet e fundit që kanë dalë në media.

Së fundmi, ai është shprehur se aktualisht është ‘single’, por dëshira më e madhe është të bëhet prind.

Teksa ishte i ftuar në “Ftesë në 5”, ai tha se ka dëshirë që në një të ardhme të ketë 3 fëmijë.

“Unë jam single aktualisht. Bëj jetën time më së miri. Dëshira ime më e madhe është të bëhem baba. Dua tre fëmijë. Do të jem babai më i mirë në botë”.

Kjo deklaratë vjen pas aludimeve se ai është në lidhje me një vajzë 18-vjeçare, mirëpo vetë reperi i mohoi lajmet, duke shtuar se fotoja ku shfaqet duke e puthur, ishte për videoklip.