Stresi bëhet romantik dhe kujton kohët kur ngacmonte Keisin në lagje

Në daljen e tij të fundit publike, në ‘Shiko kush luan’, reperi i njohur Stresi pranoi se vazhdonte të fliste me Kejsin pavarësisht spekulimeve të ndryshme rreth raportit të tyre.

Së fundmi ai ka ndarë në llogarinë e tij një moment ku shfaqet i qeshur, teksa kjo foto i ka ngjallur dhe shumë kujtime.

“Koha kur ngacmoja Keisin, në lagje”, ka shkruar Stresi krah postimit të fundit në ‘Instastory’, ku shfaqet gjithashtu i menduar.

Me siguri kjo foto e ka bërë nostalgjik reperin, i cili prej kohësh ka treguar se është i dashuruar dhe pavarësisht momenteve delikate, Keisi mbetet bashkëshortja e tij.

revistawho.com