Stine feston ditëlindjen me motrën këngëtare

Kantautori i njohur Ernest Duka, ka festuar ditëlindjen me motrën e tij këngëtare, Alida Dukën. Ishte Alida ajo që postoi foto nga Elbasani me Stinen, ku e uronte duke e konsideruar vëllain dhe mikun më të mirë të jerës së saj. Vetë Stine tashmë baba i një vajze, nuk postoi në Instagram ndonjë foto familjare por vetëm një foto të tij duke kënduar, ku i uronte vetes “Happy birthday to me”!