Stil i ri i flokëve transformon Dafina Zeqirin, vështirë ta njihni!

Dafina-Zeqiri-2

Ju ka marrë malli ta shihni Dafina Zeqirin me flokë të gjata? Epo pas një goxha periudhe që ajo mbajti flokët të shkurtra në stil francez, i është rikthyer një stili të vjetër. Këngëtarja ka publikuar në profilin e saj në Instagram një fotografi ku shfaqet me flokë tejet të gjata dhe me baluke, shkruan Prive. Dhe thënë të drejtën mezi e njohëm! Ajo duket krejt ndryshe me këtë stil të ri flokësh, të cilat o do jenë paruke ose shtesa fijesh, por gjithsesi po duken tejet natyrale.