Stanaj, shqiptari që festoi Krishtlindjet me Jlo dhe Sia-n

Stanaj-2

Stanaj është një nga talentet e rinj shqiptarë që ka korrur sukses në Amerikë. Zëri i tij është vlerësuar nga shumë personazhe të njohur botërorë, ndër to dhe Kim Kardashian. Së fundmi këngëtari me origjinë shqiptare ka festuar Krishtlindjet pranë Jennifer Lopez dhe Sia-s të cilat ishin përballë tij, teksa ai perfomonte ‘Last Christmas’Ishte vetë Stanaj që ndau në ‘Instagram’ videon ku shihej duke performuar dhe ka shkruar mbi të: “Gëzuar Krishtlindjet! Kjo ishte dhurata më e bukur! Të këndoja para këtyre legjendave. Sia është përpara meje dhe Alex me JLo janë ulur aty para”. Mesa duket këngëtari ka kaluar Krishtlindjet më të bukura që mund të kalonte ndonjëherë.

https://www.instagram.com/p/Br3nyA_HMNM/