Sportivë më shumë se asnjëherë, Sophie dhe Joe fotografohen në gjendjen e tyre më të zakonshme

Sophie Turner dhe Joe Jonas janë fotografuar sërish teksa kanë shijuar shëtitjet me vogëlushen e tyre, të quajtur Willa.

Dyshja dukeshin mjaft në formë krah njëri-tjetrit me veshjet sportive dhe maskat e vendosura në fytyrë. Sohpie nuk kishte vendosur asnjë lloj grimi dhe shfaqej gjatë gjithë kohës e përqëndruar tek vogëlushja e saj, sipas ‘Hollywoodlife’.
Kujtojmë se deri më tani dyshja e njohur janë treguar shumë të kujdesshëm me daljet publike.

Ata janë përpjekur ta mbrojnë maksimalisht privatësinë e vajzës, duke vendosur të mos ndajnë asnjë foto deri më tani të saj./revistawho.com