Sot super seksi, dalin fotot kur Rudina Dembacaj ishte mbipeshë

Sot ajo mahnit me pamjen e saj, madje është një nënë mjaft e re në moshë dhe në formë të shkëlqyer trupore. Rudina Dembacaj e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Xing me Ermalin” ka treguar për herë të parë fotot kur ka qenë mbipeshë, sipas JOQ. Rudina Dembacaj e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Xing me Ermalin” ka treguar për herë të parë fotot kur ka qenë mbipeshë. Në atë kohë ajo nuk ishte e famshme dhe ndryshon si nata me ditën me Rudinën që është sot. Aktorja rrëfeu se atëherë peshonte 89 kile.Rudina tha duke qeshur: U mblodhëm në fshat te xhaxhai dhe çunat e xhaxhallarëve donin të laheshin se ishin lodhur. Unë i thashë 5 minuta vetëm trupin do laj. ‘Trupin? Flini burra se s’lahemi sonte’, tha xhaxhai im”, përfundoi Rudina.