“S’më intereson nëse është djalë apo vajzë”, Bebe Rexha në kërkim të partnerit: Ndjehem shumë mashkullore…kështu më rritën prindërit

Bebe Rexha ka treguar se është beqare, dhe është në kërkim të dashurisë, duke theksuar se nuk ka rëndësi nëse është djalë apo vajzë.

Në sezonin 18 të “The Voice of America”, ylli i popit dhe këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha po shërben si këshilltare për ekipin e këngëtarëve të talentuar të Blake Shelton. Si një lojtare kryesore në industrinë e muzikës, jeta e saj personale është shpesh me interes për fansat, veçanërisht statusin i marrëdhënies së saj aktuale. Aktualisht, Bebe Rexha duket se është single.

Në një intervistë për “Health” Bebe Rexha është shprehur se është në kërkim të partnerit apo partneres ideale: “Unë po përpiqem t’i mbaj gjërat personale. Derisa të gjej një, mund të them që jam single. Thjesht dua të gjej dikë që e dua dhe që më do, dhe nuk më intereson nëse është një djalë apo një vajzë. “

Duke u zgjeruar mbi seksualitetin e saj dhe pse ajo mendon se etiketat janë jo të domosdoshme, ajo i tha Dan Wootton në podcast-in e tij: “Në fund të ditës dashuria është dashuri dhe nuk mendoj se duhet të etiketohet në çfarëdo mënyre. Asnjëherë nuk e kam parë ashtu në jetën time. Unë mendoj se kështu më rritën prindërit, të gjithë janë të barabartë dhe thjesht mund ta duash atë që dëshiron dhe të jesh mirë. Dhe, ndonjëherë, kur udhëtoni nëpër botë, shihni disa gjëra në lidhje me mënyrën se si njerëzit e shohin seksualitetin dhe kjo të bën të reflektosh.“

Rexha shprehu mendimin e saj se pse është single në një intervistë me Nylon, duke thënë: “Po, unë mendoj se i tremb burrat. Ndihem sikur të gjithë kanë frikë nga unë, djem dhe vajza. Sepse më pëlqen t’i them gjërat troç, dhe ata kanë frikë se do të them diçka për ta. Ndonjëherë ndjej se jam aq mashkullor në jetën time të përditshme.”

Burimi: heavy.

R.L/Dosja.al