Skenat hot mes Era Istrefit dhe French Montanas, momentet më të bukura në Los Angeles

Këtë fundjavë u publikua videoklipi i shumëpritur i këngëtares, Era Istrefi me reperin French Montana. Era brune kësaj here në klipin me titull “No I love yous” dukej shumë seksi. Në një kombinim perfekt me reperin e famshëm 32 vjeçar French, nuk munguan skenat e bukura mes tyre. Për më shumë po ju sjellim momentet më hot të klipit të xhiruar në Los Angeles.