SKANDALOZE/ Foto intime brenda Biblës, dy yjet e futbollit me një grua në krevat

Britania e Madhe është tronditur ditët e fundit ku në media janë shpërndarë foto intime të dy futbollistëve të njohur Diego Kosta dhe Gabriel Hezus me një grua në krevat. Por, ajo çfarë ka skandalizuar më tepër opinionin publik britanik dhe europian është se fotot ishin vendosur në një Bibël, e cila u dërgua nga një grua në një qendër bamirësie në Londër.

Në qendrën e bamirësisë, personi në fjalë kishte dërguar dy çanta dhe në njërën prej tyre ishte vendosur një Bibël.

Pasi e kishin hapur, u pikasën disa foto të sulmuesit Kosta të Atletiko Madridit dhe Hezu të Mançester Sitit. Të dy lojtarët janë shfaqur nudo, ndërsa identiteti i gruas në foto nuk dihet.


PANORAMASPORT.AL