Sinan Hoxha & Andrra Destani hapin biznes, ja ç’mendon për çiftin gruaja e Elvis Pupës

Elvis-Pupa-2

Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij, Andrra Destani pak ditë më parë inaguruan në Tiranë biznesin e tyre të fustaneve të nusërisë dhe eventeve. Çifti kishin ftuar shumë miq në showroom-in që mban emrin e Andrrës, mes të cilëve edhe altorin Elvis Pupa dhe bashkëshorten e tij. Belina ishte ajo që postoi foton e katërshes, të shoqëruar me komentin “ Super çift Andrea Destani dhe Sinan Hoxha. Urime”!