Si u maskuan VIP-at për Halloween

Karakteret e “Squid Game” – seriali më i famshëm i momentet – ishin kryefjala e Halloween-it për këtë vit. Megjithatë nuk munguan as maskime pothuajse të përvitshme si Harley Quinn apo Maleficent.

Në koncertin e tij “Harryween”, Harry Styles u vesh si Dorothy në “The Wizard of Oz”.

Lizzo si Baby Yoda

Joe Jonas si Paolo nga “The Lizzie McGuire Movie”.

Vajza e Michael Jackson, Paris, u frymëzua nga Van Gogh.

Katy Perry u vesh si shiringë, ndërsa Orlando Bloom si mjek.

Cardi B si “murgeshë”.

Familja e John Legend dhe Chrissy Teigen si Addams Family.

Doja Cat si Miss Bellum nga “Powerpuff Girls”.

Jade Thirlwall si Marge Simpson.

Anëtarja e Blackpink, Lisa, si roboti në “Squid Game.

Shawn Mendes dhe Camilla Cabello.

Hailey Bieber si Britney Spears.

Bebe Rexha rikrijon foton e dasmës së Anna Nicole Smith, e cila u martua me miliarderin J. Howard Marshall II.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

Dorina Gegiçi si personazhi 067 (Kang Sae-byeok) në “Squid Game”.

Bora Zemani si Harley Quinn.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Anxhela Peristeri si Maleficent.

Zaimina Vasjari

Rina Balaj frymëzuar nga Britney Spears.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)

Ronela Hajati

Rudina Magjistari