Si të lyheni ditën e Shën Valentinit? Ja 10 sugjerimet që duhet të keni parasysh për atë ditë

Dita e të dashuruarve është pranë dhe dihet se për këtë datë, vajzat kujdesen në maksimum që të duken sa më bukur për partnerin e tyre. Disa preferojnë ta kalojnë duke udhëtuar, disa duke dalë e të tjerë duke festuar me muzikë.

Në të gjitha rastet, ajo çfarë i mbetet vajzave është të duken sa më tërheqëse për njeriun më të dashur të tyre. ‘Cosmopolitan’ sjell më poshtë 10 ide ‘makeup-i’ për ditën e Shën Valentinit, me të cilat mund ta impresiononi menjëherë partnerin tuaj:/revistawho.com

kenall-jenner-victorias-secret-after-party-1483633565

margot-robbie-suicide-square-premiere-1482427018

model-gigi-hadid-arrives-at-the-2016-american-music-awards-news-photo-1579796342

priyanka-chopra-quantico-1482426935

rihanna-valentine-day-1515699967

rita-ora-tezenis-oxford-circle-1483633395

soo-joo-park-golden-hearts-awards-1482426963

zendaya-valentine-day-1515700067

bella-hadid-global-lyme-alliance-1482426718

bella-hadid-global-lyme-alliance-1482426718

emily-ratajkowski-easy-premiere-1482426744