Si sillet Olta Gixhari në një set fotografik, video që s’duhet humbur

Aktorja Olta Gixhari po përgatitet për vënien në skenë të një shfaqjeje teatrale në qytetin e Korçës. Para këtij projekti ajo realizoi një set fotosh artistike me Ergys Zhabjakun. Olsi Beci ka realizuar videon me momentet nga backstage, ku shihet Olta tek merr poza të ndryshme. Mënyra si sillet, lëviz apo hidhet e bën zbulon më shumë nga tipi i saj i lirshëm dhe pa komplekse, ndërsa na zbulon edhe linjat e saj me veshjen body. /Story.al/

Olta-Gixhari-1