Si je në shtrat? Bujar Qamili: Pasha Zotin ato që kanë ardhur me mua… (Video)

Velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella, dihet tashmë që ka një pyetje “pikante” me të cilën vë në siklet të gjithë të ftuarit që vijnë në emision. Gjatë emisionit të sotëm, ajo e pyeti këngëtarin Bujar Qamili se si është në shtrat. I vënë në siklet, ai tha se ato që kanë qenë me të nuk i janë larguar më, por Kejvina shtoi se ai u keqkuptua dhe se pyetja e saj ishte nëse bën gjumë të qetë.

Kejvina Kthella: Bujar ti je i njohur si një rock star i muzikës popullore, po në shtrat si je?

Bujar Qamili: Si e ka emrin kjo vajza?

Ermal Mamaqi: Shkurt i thonë Landi… Kejvina.

Bujar Qamili: Përderisa e bëre pyetjen duhet me të dhënë përgjigje, sepse përndryshe dukesh i marrë. Pasha Zotin ato që kanë ardhur me mua nuk janë larguar më.

Kejvina Kthella: Më fal se mos keqkuptohemi, se unë e kisha fjalën si e bën gjumin?

Bujar Qamili: Aaaaa gjumin? Kejvina për shembull pyesin: A kishe fjet me Kejvinën? Po prite Zot, ku flihet me këtë… /tvklan.al