“Si grua 50 vjeçe”, komenti që acaroi Kiara Titon ndërsa parakalonte pa të brendshme

Kiara Tito është një nga moderatoret më të ndjekura në “Instagram”, ku publikon foto e video të ndryshme. Ajo gjithashtu mundohet që të mbajë një raport të afërt me ndjekësit e saj, duke u përgjigjur komenteve të tyre, qofshin ato pozitive apo negative.

KIara-Tito-2

Së fundmi, Kiara ka publikuar një video ku shfaqet e veshur me një kostum rozë teksa ecën rrugëve të Francës.Videoja e publikuar në profilin e saj në “Instagram” ka marrë mijëra pëlqime dhe qindra komente. Por një koment tërheq menjëherë vëmendjen, ku një ndjekës shkruan: “Si grua 50 vjeçe!”. “Unë si grua 50 vjeçe, por ti si grua e keqe”, i përgjigjet Kiara, duke i mbyllur kështu gojën ndjekësit./Panorama Plus

View this post on Instagram

🌴 @houseofcb #ad

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito) on