Si e uroi Chiara Ferragni, Dua Lipën për ditëlindje? Bloggerja italiane prezanton mikeshën e saj shqiptare

Ditën e djeshme festonte ditëlindjen këngëtarja e famshme shqiptare, Dua Lipa. Në mesin e shumë urimeve vëmendjen e mori ai i bloggeres italiane, Chiara Ferragni, e cila entuziasmoi shqiptarët me urimin e saj në shqip.

Sot Chiara ka treguar se urimin e saj e përktheu një mikesha e saj shqiptare, e cila në video dëgjohet të përshëndesë Duan në shqip. Kujtojmë se Chiara dhe Dua janë dy femra shumë të suksesshme, por thjeshtësia që i karakterizon i ka bërë edhe më të pëlqyera nga të gjithë.

View this post on Instagram

Happiest birthday to this angel girl @dualipa 👼🏼 Hope to see you soon 💖 U befsh 100 vjece zemer 🙏🏻

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni) on