Si dukej Noizy para famës

Ai është padyshim një prej reperëve më të njohur të shoëbiz-it shqiptar. bëhet fjalë për Noizy-n, këngët e të cilit janë kthyer tashmë në hite dhe vetë ai numëron 1 milion ndjekës në profilin e tij në “Instagram”. Së fundmi, reperi i njohur ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të tij teksa ka postuar një foto të vjetër, të shkrepur 15 vite më pare, Panorama Plus.

Në foto Noizy shfaqet më i dobët, pa mjekër dhe me baluke të gjata mbi ballë. “2003. Nuk je gati për baluken” shkruan reperi me humor në foton që ka marrë qindra reagime nga ndjekësit.