“Shumë s*ks dhe…”, Angela Martini zbulon sekretin e një lidhje të shëndetshme

Modelja e njohur Angela Martini i është përgjigjur disa pyetjeve që ndjekësit i kanë bërë së fundmi në Instastory.

Nuk kanë munguar pyetjet për jetën personale. Një ndjekës e ka pyetur modelen për sekretin e një lidhjeje të shëndetshme.

Në përgjigjen e saj, Angela u shpreh se sekreti i një lidhjeje të shëndetshme është se duhet të ketë dashuri të vërtetë dhe shumë seks.

Prej vitit 2017, modelja është e martuar me biznesmenin rumun Dragos Savulescu.