“Shtëpi, e ëmbla shtëpi”, Morena Taraku ka të drejtë ta quajë kështu të sajën

Ajo është një ndër femrat shqiptare më të ndjekura në rrjetin social “Instagram”, pozat seksi të së cilës jo rrallëherë tërheqin vëmendjen e ndjekësve dhe nuk kalojnë asnjëherë pa u komentuar.
Bëhet fjalë për këngëtaren Morena Taraku e cila sot ka vendosur të ndajë me fansat disa pamje nga shtëpia e saj super moderne e luksoze. Nga pamjet e publikuara nga vetë këngëtarja, vihet re se kuzhina e saj ka një hapësirë të madhe ku futet dritë e bollshme dhe në mobilie mbizotëron ngjyra e bardhë dhe kafe., shkruan Panorama Plus. “Shtëpi, e ëmbla shtëpi”, shkruan Morena krahas postimit të saj, dhe ka të drejtë nëse shihni ambientet e shtëpisë së saj.