“Shtëpi e ëmbla shtëpi”, Majk publikon foto brenda apartamentit të arreduar dhe plot shije

Majk publikoi një foto me përshkrimin “shtëpi e ëmbla shtëpi”, ndërsa bie në sy arredimi plot shije i apartamentit të reperit.

Reperi kosovar Kastriot Rexha i njohur me nofkën Majk, është tepër aktiv në rrjete sociale, ku shpesh ndan momente nga përditshmëria.Tashmë ai ka një shtëpi të rregulluar me shumë shije dhe me ngjyra krejt neutrale.

Majk-2

Majk publikoi një foto me përshkrimin “shtëpi e ëmbla shtëpi”, ndërsa bie në sy arredimi plot shije i apartamentit të reperit.

Siç duket edhe në foto, në shtëpi janë përdorur ngjyrat e ngrohta, por mbizotërojnë më shumë ngjyra blu dhe e verdhë.

Majk ka zgjedhur dy telajo me portretin e një vajze, të varura në mur, ndërsa dhoma është e mbushur me dritë, duke i dhënë jetë aparatamentit të Majkut.

(a.m/dosja.al)