Shtatzënë për herë të dytë, Chiara Ferragni jep lajmin e bukur së bashku me të birin

Blogerja e njohur italiane, Chiara Ferragni ka dhënë lajmin e bukur se është në pritje të ëmbël për herë të dytë.

Ajo ka publikuar një foto të djalit të vogël, Leos me ekon në duar, krah së cilës ka shkruar: “Familja jonë po rritet”.

Ndjekësit e Ferragni-t kanë lënë një sërë komentesh duke e uruar blogeren për këtë moment të rëndësishëm në jetën e dyshes.

View this post on Instagram

Our family is getting bigger 💖🙏🏻 Leo is going to become a big brother 😍

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni) on

Kujtojmë se Fedez dhe Chiara janë një nga çiftet më të komentuar dhe të dashur të rrjetit, të cilët kanë ndarë herë pas here momentet më ‘funny’ dhe të veçanta pranë njëri-tjetrit./revistawho.com