Shqiptarët e njohur pushtojnë Kanën!

Shqiptarët e njohur që pushtuan Kanën janë të shumtë këtë vit.

Në listën e personazheve të famshëm që parakaluan në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë bëjnë pjesë; Rita Ora, Algen Nikolla, Fatmir Hysenbelliu, Armina Mevlani, Elvana Gjata, Ermal Mamaqi, Heidi Lushtaku, Jonida Vokshi, Rafaela Rica, Elona Varfi, etj.

Në këtë eksperiencë të këndshme disaditore personazhet e njohur kanë shfaqur sharmin me veshjet e tyre, ndërkohë që janë takuar dhe fotografuar me aktorët e tyre të preferuar, yje të Hollywood-it. /Story.al

View this post on Instagram

A great experience! #cannesredcarpet

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on