Shqipja reagon për fejesën e Andit të “Përputhen”

Ne rrjet ka komente nga me te ndryshmet persa i perket konkurrenteve te “Perputhen”. Por ajo c’ka na ka terhequr vemendjen eshte pikerisht diskutimi per nje fejese te mundshme te Andit.

Andi supozohet te jete i fejuar dhe per kete gje eshte pyetur edhe Shqipja nga ndjekesit. E cila ka thene:

“Andi do te flase vete per te kaluaren e tij dhe per cdo gje te pavertete qe kane nxjerre. Nuk eshte e drejta ime kjo.”

Tani Shqipe ti di ndonje gje e nuk na i thua, apo si eshte kjo pune?