“Shpirti më i pastër, je ti gruaja ime”- Blero dhe Afrona Dika nuk kursejnë fjalët e ëmbla për njëri-tjetrin: Të dua përgjithmonë

Blero dhe Afrona Dika nuk i kursejnë dedikimet e dashurisë për njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Së fundmi, Afrona Dika publikoi një foto krah këngëtarit në Instagram, ku i premtoi se do e dojë përgjithmonë.

“Të dua përgjithmonë,”– shkroi ajo krahas imazhit.

Në postim, nuk munguan komentet e ëmbla të Blero Muharremit i cili e quajti bashkëshortin e tij “shpirti më i pastër”.

“Shpirti më i pastër je ti gruaja jem! Të dua përjetësisht,”– i shkroi ai.

Ndërsa Afrona i komentoi: “Unë ty më shumë burri jem!”

/Panoramaplus.al