“Shoqnia e dhëndrit”, Jon Gjebrea prezanton shokët e ngushtë

Jon-Gjebrea-2

Fejesa e Jon Gjebresë me Merlin Haxhiymerin, ishte një nga lajmet që media rozë nisi Vitin e Ri. Fejesa e djalit të showman-it, Ardit Gjebrea me vajzën e biznesmenit, Adi Haxhiymeri ishte sa provate dhe aq publike, duke pasur parasysh postimet e familjes nga ceremonia. Ndërkohë Jon na ka prezantuar me shokët e tij të ngushtë, që e shoqruan dhe uruan për fejesën. “Shoqnia e dhëndrit” ka shkruar ai me pak humor, në foton ku është rrethuar nga shokët e ngushtë.