Shokuese, Sarp fiton disa kilogramë dhe humb titullin e aktorit seksi

Cagatay Ulusoy është aktori i famshëm turk, i cili në Shqipëri u bë i njohur me rolin e Sarp te seriali “I Infiltruari”. Së fundmi ai i ka shokuar të gjithë fansat teksa ka zbuluar look-in e tij. Cagatay ka publikuar në profilin e tij në “Instagram” një video ku ai shfaqet me mjekër të gjatë si edhe ka shtuar në peshë.

Sarp-2 Sarp-3

Sarp-2

Ylli i kinematografisë turke pothuajse nuk njihet, pasi ndryshoi look për rolin e tij të ri në filmin e Netflix “The Protector”./Panorama Plus

View this post on Instagram

#TheProtector @netflixturkiye @theprotectornetflix

A post shared by Cagatay Ulusoy (@cagatayulusoy) on