Shkurte Gashi i merr me rradhë djemtë e Threedots, pas Flori Mumajesit zgjedh…

Jemi mësuar që Shkurte Gashi të bashkëpunojë me Flori Mumajesin, pas dy projekteve të tyre të suksesshme. Mirëpo kësaj here këngëtarja ka zgjedhur një tjetër artist i cili është pjesë e Thredoots.

Shkurte-Gashi-2

Shkurte Gashi zgjodhi Brunon, dhe këtë e ka bërë të ditur Flori përmes një fotografie të postuar në instastory e cila duket se është realizuar në sheshxhirim. Flori etiketoi të dy artistët dhe vendosi mbi foto ikonën e një kamera. Ekipi sërish ka vendosur të bashkëpunojë me Imagine, produksionin me të cilin ka kohë që kanë realizuar klipe, shkruan Prive.