Shkurte Gashi hap dyert e shtëpisë luksoze

Shkurte Gashi është këngëtarja më e kërkuar e tregut muzikor, e cila fiton mjaft para si këngëtare. Përveç investimit në look-un e saj, ajo investon edhe shuma të mëdha në mobilimin e shtëpisë. Ajo ka treguar një kënd nga shtëpia luksoze që ka, në të cilën jeton me familjarët. Shkurte e cila njihet në Kosovë dhe Diasporë së fundi ka bashkëpunuar në klipin “Si dikur” me kantautorin e njohur nga Tirana, Flori Mumajesin.