Shkurte Fejza marton vajzën, VIP-at që kënduan për Gresa Behlulin dhe sipërmarrësin

Vajza e këngëtares së njohur Shkurte Fejza, Gresa Behluli është martuar në Prishtinë gjatë një ceremonie ku morën pjesë shumë personazhe të njohur shqiptarë. Story.al ju sjell disa foto nga martesa e Gresës me sipërmarrësin shqiptar, Lulzim Ibrahimin, i cili njihet më shumë si zyrtar i lartë i klubit të basketbollit të Z Mobile Prishtina. Vëllezërit Stefi dhe Endri Prifti, Mihrije Braha, Gili, etj ishin pjesë e atmosferës shumë të bukur të kësaj dasme të organizuar në Prishtinë. Gresa dukej si një princeshë përrallash, mjaft elegante dhe në formë./Story.al