Shikoni pamjet e para të bashkëpunimit të Majk dhe Ghetto Geasy

Majk dhe Ghetto Geasy kanë bashkuar forcat për një tjetër projekt të përbashkët muzikor.

“Mari” titullohet kënga që po sjell në bashkëpunim të dy artistët, e cila do të publikohet këtë të martë në ora 21:00 në Youtube.

Këtë e bënë të ditur artistët përmes një postimi në Instagram, ku ndanë pamjet e para nga bashkëpunimi i tyre.

Në postimin e mëposhtëm mund të shikoni pak nga dueti i ri.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy)

Prive.al