Shikoni kujt i ngjan Dua Lipa, këngëtarja kopje e…

Dua Lipa po ia kalon për mrekulli gjatë këtyre pushimeve në Shqipëri duke mos lënë vend pa shëtitur. Pas Drimadheve, këngëtarja tani ndodhet në Kep Merli. Gjatë kësaj kohe Dua është kritikuar shumë nga fansat për shkak se nuk ka vendosur vendndodhjen, por duket se nuk e bën më këtë gabim.

Ajo bëri disa postime ku tregonte bunkerët dhe shkruante se Kep Merli i duket shumë i bukur.

Dua nuk harroi të vendoste lokacionin duke i treguar fansave të huaj se ku po i kalon pushimet. Ndërkohë babai i saj Dukagjin Lipa, ka zbuluar diçka më shumë nga familja e madhe që i përket Dua. Ai ka postuar një foto të dy motrave të tij, Linda dhe Dita, prej të cilave duket se Dua ka trashëguar bukurinë dhe sharmin. Nga fotot duket se Dua është kopja e hallave të saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dukagjin Lipa (@dukagjinlipa)