Shikoni ç’ndodh në shtratin martesor të Angela Martinit dhe multimiliarderit

Angela-Martini-2

Modelja nga Shkodra, Angela Martini tashmë ka mbyllur karrierën për t’iu përkushtuar martesës me multimiliarderin rumun, Dragos. Dje në ditën e Shën Valentinit, Angela ka postuar në Instagram një foto,ku thotë se të gjitha ditët i ka Shën Valentin. E shtrirë në shtratin martesor ajo duket e lumtur në krahët e producentit rumun, me të cilin po shijon martesën në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.