Shihni pamjet e ceremonisë të martesës së Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Çifti Bennifer thanë “Po” njëri-tjetrit në dasmën e tyre.

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck u martuan sërish – këtë herë para miqve dhe familjes së listës A – në pronën e aktorit prej 87 hektarësh në Gjeorgji të shtunën në mbrëmje, pasi u larguan në korrik, thotë një burim për Page Six.

Të ftuarit, kishin veshur të bardha për t’u përshtatur me dekorimet ekstravagante me nuanca të lehta dhe aranzhimet me lule.

Në ceremoni morën pjesë edhe regjisori i “Clerks” Kevin Smith dhe aktori Jason Mewes dhe bashkëshortet e tyre.

Dasma erdhi pas martesës së tyre të papritur në Las Vegas më 16 korrik.

Këngëtarja konfirmoi dasmën e tyre të shpejtë, duke shkruar: “Ne e bëmë atë. Dashuria është e bukur. Dashuria është e sjellshme. Dhe rezulton se dashuria është e durueshme. Njëzet vjet durim”, duke iu referuar angazhimit të tyre të parë në vitet e hershme.