Sheiku përkëdhel Eni Çobanin, ndërmjetësja ia thotë shqip pasi e e krahasoi me hënën

Juristja e njohur dhe ndërmjetësja e rubrikës “Shihemi në gjyq”në “E diela shqiptare” ka postuar një foto në rrjetet sociale me përshkrimin “Mirëmëngjes nga natyra e mrekullueshjme!”, ndërsa ndodhet e ulur sipër një trau.

Eni-Cobani-2

Kjo pozë sensuale ka tërhequr vëmendjen e një sheiku arab, i cili e ka krahasuar Eni Çobanin me hënën. Duket se Enit ky kompliment i ka bërë përshtypje, ndaj dhe i është përgjigjur në gjuhën shqipe ndërsa i tha “Faleminderit!”

Eni-Cobani-3

Sheiku në fjalë quhet Ali Abbas Alazawi, dhe ka një jetë aktive në rrjetet sociale, ku tregon me anë të fotove takimet e rëndësisshme si një super pasanik që është. /Story.al