Me shaka apo jo, Sidrit Bejleri pranon se ndihet i plakur

Këngëtari i njohur Sidrit Bejleri ka postuar një foto dje në rrjetet sociale me diçiturën “U plakëm”. Me shaka apo jo, duket se thinjat që i kanë pushtuar mjekrën artistit e bëjnë të pranojë vitet mbi supe, pra që nuk është më një djalë i ri. Nuk kanë munguar komentet e fansave dhe miqve, të cilët përpiqen ta bindin se njeriu plaket kur do vetë, dhe se shpirti i madh që ai ka s’njeh moshë. /Story.al/