Sfida e plazhit/ Më mirë e kolme si Alesia Bami, apo e hollë si Alesia Noka?

Vajzat e njohura kanë nisur plazhin që në prill këtë vit. Velina e programit investigativ “Stop”, Alesia Bami ka postouar foto nga Barcelona e Spanjës, duke shijuar relaksin dhe plazhin. Ajo shquhet për format e rrumbullakosura që duken më mirë me bikini. Nga ana tjetër modelja Alesia Noka ka ekspozuar në plazh linjat super të holla. Dihet që vera është dhe sfida e vajzave të njohura se kush duket më bukur me rrobabanje. Po ju do preferonit format e kolme të Alesia Bamit, apo fizikun kockë e lëkurë të Alesia Nokës? /Story.al/