Serena dhe Arjoni dalin lakuriq në plazh (FOTO)

Modelja shqiptare Serena Sula dhe i dashuri i saj, Arjoni, ish konkurrent i ‘Për’puthen’ kanë dalë lakuriq në plazh.

Kanë qenë vetë ata që kanë ndarë me publikun pamje nga vendi të cilin kanë zgjedhur për të pushuar.

’U mërzitëm nëpër çadra’, ka shkruar Arjoni teksa ka ndarë një video të Serenës.

Çifti aktualisht po komentohen shumë për deklaratat e tyre dhe paraqitjet në rrjete sociale./Prive.al