Sëmuret Morena Taraku, dërgohet me urgjencë në një spital të Turqisë

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku, është dërguar urgjent në spital pas një problem shëndetësor. Ajo ka publikuar një fotografi ku shihet teksa po merrte serum në një spital në Turqi, atje ku po jeton prej disa muajsh. Morena nuk e përshkroi me asnjë fjalë fotografinë, madje nuk tregoi as çfarë i kishte ndodhur, shkruan Prive.al. Javë më parë, mediat zbuluan lidhjen e saj me miliarderin nga Tehereani, Sasha Sobhani, me të cilin po jeton në Stamboll.