Selena Gomez shkon në dasmën e ish-të dashurit e veshur me të zeza nga koka te këmbët

Selena Gomez ka qenë e ftuar në dasmën e ish-të dashurit të saj, Samuel Krost, me të cilin mesa duket ruan marrëdhënie të mira.

Këngëtarja ka pranuar ftesën për t’ju bashkuar dasmës së Samuelit, me të cilin ka qenë në një lidhje për disa muaj derisa u ndanë në janar 2016.

Selena Gomez mori pjesë në dasmë e veshur me të zezë nga koka deri te këmbët, një fustan mëndafshi me stileto Jimmy Choo dhe çantën Miracle të Aupen-it me kristale.

Revista Who