Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra e kanë marrë vendimin, zbuloni ç’do të ndodhë sot

Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra sot hedhin hapin e rëndësishëm në lidhjen e tyre. Pas fotove në plazh afër njëri-tjetrit çifti i këngëtarëve të njohur kanë vendosur që të fejohen zyrtarisht. Lajmin e ka dhënë për “Express”, menaxheri i Seldit, Avni Selimi. “Mimoza e Seldi do të fejohen sonte. Fejesa do të bëhet në Zvicër me një festë private me rrethin e ngushtë familjar”, mësohet të jetë shprehur Selimi.