Seksi edhe për ski, Marina Vjollca pozon me Fendi

Moderatorja e famshme shqiptare Marina Vjollca po kalon pushimet dimërore në një vend të bukur në alpet austriake. E shoqëruar nga e gjithë familja e saj, përfshirë bashkëshortin Getoar Selimi dhe motrat, Luanën e Lira Vjollcën, Marina po që po kënaqet. Dhe veshjet e saja si gjithmonë, edhe në këtë rast janë shumë luksoze dhe me emra të njohur të modës, shkruan Prive. Marina ka pozuar në një palë veshje skijimi ngjyrë portokalli të markës Fendi, dhe moderatorja duket seksi edhe në këtë rast.