Sekretet e yjeve që nuk i njihni; seks, drogë dhe…

Kur flasim për yjet e Hollivudit asgjë nuk është ashtu siç duket. Jeta e tyre rrethohet nga misteri, edhe pse disa janë të fiksuar me privatësinë. Pavarësisht se paparacët e mikrofonat janë kudo shumë pak gjëra dimë për jetën e përditshme të yjeve, ka prej tyre që kanë qenë të alkoolizuar, kanë përdorur drogë, dhe këto përgjigje janë dhënë në një spektakël në SHBA të Andy Cohen, “Watch what Happens Live”, shkruan “Top Channel”. Ndiqni galerinë e fotove!