Së shpejti do të martohen, ja përgatitjet për dasmën përrallore të Bleros dhe Afronës

Në shtator të këtij viti, këngëtari i njohur Blero Muharremi pritet që t’i japë fund beqarisë, duke kurorëzuar në martesë dashurinë e tij me partneren, Afrona Dika. 

Blero-2

Afrona është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku kujdeset që të mbajë të përditësuar ndjekësit rreth të rejave më të fundit të jetës së saj.

Blero-3

Së fundmi, ajo ka zbuluar se po merret me përgatitjet e dasmës. Në një “Instastory”, Afrona na le të kuptojmë se dasma do të jetë madhështore.

Blero-1

“Gjithçka vërtitet rreth detajeve!”, shkruan Afrona në foton ku mbizotëron bardhësia dhe çdo gjë vërtet duket e kuruar në detaj që nga lulet e deri te dekori i pjatave dhe gotave.