Së shpejti do e shohim si aktore, Hygerta Sako zbulon projektin e ri

Hygerta Sako është moderatorja më e njohur sportive në ekranet shqiptare, por së fundmi ajo po vjen me një projekt krejt ndryshe. Këtë herë do e shohim si aktore dhe lajmin e dhënë vetë moderatorja duke zbuluar se shumë shpejt do e shohim si pjesë të një seriali.

Hygerta-2

Bëhet fjalë për ‘Familja Kuqezi’ ku ish-Missi do jetë një nga të ftuarat. Ajo do të ketë rolin e një fallxhoreje dhe kjo duket qartë nga fotot që ka publikuar.

Seriali në fjalë ka kohë që transmetohet dhe pjesë e tij janë edhe personazhe të tjerë të ekranit, ndërsa kasti i aktorëve janë shqiptarë dhe kosovarë. Detajet e tjera për rolin priten të zbulohen shumë shpejt, por fansat e saj me siguri po e presin me padurim transmetimin. /revistawho.com