Së shpejti do të bëhet baba për herë të parë, ish-banori i “Big Brother” i jep fund beqarisë

Ish-banori i “Big brother 9”, Elsamed Senaj, i ka dhënë fund beqarisë.

Lajmin e bukur e ka bërë të ditur ai vetë nëpërmjet disa fotove të postuara në llogarinë e tij në Instagram.

Elsamedi shfaqet krah bashkëshortes së tij, Klaudia, dhe të dy janë vëshur me të bardha.

Sot tre vjet bashkë. Sot jemi tre. Dhe sot, Zyrtarisht të martuar. Të dua deri në frymën e fundit, në tëmira e në të këqija! Falënderoj Zotin për dhuratat e pa çmuara që më ka sjellë,”- shkroi ai krahas postimit.

Pak kohë më parë, ai zbuloi se së shpejti do të bëhet edhe baba, pasi partnerja e tij është shtatzënë. Pritet që çifti të bëhen prindër të një vajze.