Sara protagoniste në klipin e Ledrit, dyshja vjen me dedikimin më të ëmbël për vogëlushen e tyre

Prej ditësh Ledri Vula ka paralajmëruar projektin e tij më të ri, i cili do të jetê një dedikim për vogëlushen e tij që akoma nuk ka ardhur në jetë. Surpriza duket se do të jetë pjesëmarrja e partneres së tij, Sara Hoxha, në klip.

Kjo e fundit është shprehur ditën e djeshme se mendon që ky është një nga projektet më të mirë të Ledrit. Kënga titullohet “Si baba” dhe do të publikohet ditën e nesërme.

Reperi e ka lajmëruar klipin me një foto ku shfaqet krah Sarës, e cila ka pozuar me barkun e rrumbullakosur. Me siguri kjo këngë nuk do emocionojë vetëm prindërit e ardhshëm, por të gjithë ndjekësit e dyshes.

View this post on Instagram

neser 20:00

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on