Sara i nxjerr të ‘palarat’ Ledrit: Kur ai pi…

Reperi i njohur Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha, janë kthyer në një nga çiftet më të pëlqyer të publikut.

Pasi e konfirmuan lidhjen e tyre, dyshja ka ndarë shpesh momente pranë njëri-tjetrit duke na bërë të kuptojmë më shumë për raportin e tyre perfekt.

Por përveç dashurisë, Sara së fundmi ka zgjedhur t’i nxjerrë edhe të ‘palarat’ Ledrit.

Ata janë një çift të rinjsh dhe me sa duket reperi kur del nuk i reziston dot alkoolit.

Dhe çfarë ndodh kur pi Ledri? Makinën e merr Sara. Kjo situatë pa dyshim ka shkaktuar të qeshura tek fansat e tyre të shumtë.

Kujtojmë se çifti do të bêhen prindër të një vajze për herë tê parë.