“Saimirit i pëlqejnë dyshet”, Arjana dhe Suela bëhen bashkë kundër binjakeve

Nata e tretë e spektaklit “Love Story” në TV Klan u shoqërua me debate të forta mes vajzave, pasi disa prej tyre patën takim me Saimirin dhe disa të tjera nuk u zgjodhën.

Një ndër konkurrentet që është mërzitur më shumë për këtë fakt ka qenë Arjana, e cila në një intervistë për programin “Daily Love Story”, është shprehur se u nevrikos shumë për zgjedhjet e 33-vjeçarit.

Mendimit të saj i është bashkangjitur edhe Suela, e cila nuk la pa thumbuar motrat binjake, Silvanën dhe Albanën.

“Unë kam qenë vetëm në pishina, në SPA kanë qenë vajzat e tjera. Nuk u mërzita, u nevrikosa më shumë. Ai zgjodhi disa vajza që nuk notuan dhe u nevrikosa për këtë arsye.

Ne dolëm barazim por disa vajza notuan më shumë, dhanë shpirtin për Saimirin, kurse disa të tjera, si Suela, rrinin shikonin. U acarova keq nga nervat, sinqerisht. Prisja të më zgjidhte mua por jo”, ka thënë Arjana.

Nga ana tjetër, Suela është shprehur se mbase Saimiri ka ruajtur një takim më special dyshe për të dhe Arjanën, duke nënkuptuar që ai preferon dyshet si binjaket.

“Na ka mbajtur për vend tjetër, mbase dyshe. Meqë donin ‘molto’ dyshja…prandaj erdhëm të dyja, ta bëjm edhe ne njëherë kështu. Thashë do na zgjedhi ndonjërën te jakuzi, por e paska pasur te binjaket se i ka ngelur mendja që atëhere te vila, pishina pishina…por s’ka problem.

Un po rrija po bëja si e bukur por e paska pasur mendjen te ato që i rrinin nga afër”, ka deklaruar Suela.\tvklan.al