Rudina Magjistari siç nuk e keni parë, transparente dhe me barkun jashtë

1521744928932-1

Dy foto të papublikuara të prezantueses Rudina Magjistari disa vite më parë të sjella nga “Metropol24” do t’ju njohin me një tjetër Rudinë. E qeshur dhe elegante duket Rudina në fotot me veshje transparente, dhe me një kostum me barkun jashtë. Këto veshje duket se janë skenike, gjatë xhirimeve të spektaklit “Maratona e Këngës Popullore”. Sot Rudinën e shohim me veshje shumë serioze në ekran pasditeve, në emisionin që mban emrin e saj. /Story.al/